Hakkımızda

Hakkımızda

Kadın girişimci olarak, 2015 yılında evde üretim yaparak başlayan serüvenimiz; 2019 yılında Kendi Marka çatımız altında, alanında uzman ekibimiz ve iş ortaklarımızla birlikte marka tescilli ürünlerimizin imalatına devam ederek bugünlere ulaştı.

3 Çocuk annesi ve kadın girişimci olarak başladığım bu yolculukta, çocuklarımın hayal dünyasına dokunabilmek beni çok mutlu ediyor.

Aynı mutluluğa tüm annelerimizin kavuşması için tüm tasarımları özenle hazırlamakta ve onları ekibimizle, ancak annelerin fark edebileceği titizlikle imal etmekteyiz.

Perihan Deniz

Kadın Girişimci – KURUCU

Vizyon Değerlerimiz

Çocuklarımız

”Hayalden gerçeğe adım attıkları ilk andan itibaren onların yanındayız.” Geleceğimizi inşa edecek olan çocuklarımızın hayal dünyası gelişirken konforlu bir ortamda büyümesini amaçlıyoruz.

Annelerimiz

Her anne çocuğu için önce güvenli bir alan yaratmak ister. Ürünlerimizi anneler ile birlikte geliştirip deneyimleyerek yeniliyoruz. Annelerin mutlu olmasına değer veriyoruz.

Aile

Ürünlerimizin her aşamasında önce bebeklerin sağlığını ve güvenliğini, sonra sizlerin uzun süre boyunca kullanmanıza imkân sağlayacak malzemeleri kullanıyoruz.

Misyon Değerlerimiz

Hizmetlerimiz büyütmek;

Ürün tasarımı

YENİLİKÇİ VE FARKLI Tasarım konusunda sadece hayal gücünüz ile sınırlı işler yapmaktayız.

Ürün geliştirme

İLGİ ÇEKİCİ Hayalinizde olan ürünü kalıplandırma, dikim tekniği, Kullanım alanına göre uygun kumaş türü ve dolgu malzemesi gibi ürün geliştirmeleri yapmaktayız.

Üretim

SERİ ÜRETİM Üreticisi olmadığımız farklı bir ürünü veya kendi ürünlerimizi toptan olarak imal edebilmekteyiz.

 

Süreçleri geliştirmek;

Araştırma

Tüm ürünlerde üretimden önce; üretime uygun olan kumaş türü, dolgu maddesi, süs eklemeleri ve tasarım düzenleme araştırmaları yapılmaktadır.

Test etme

Ürünleri olası darbelere karşı test etmekte, yıkama diğer koşullarda verdiği tepkiyi değerlendirerek üretmekteyiz. Bu testler gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

Üretim

Üretim aşamasında ürünü öne çıkaran özellikleri önemseyerek detaylı bir şekilde üretim yapmaktayız. Ürünlerimizin tamamında en az %60 el işçiliği vardır

Geliştirme

Ürünü kullanım alanına uygun malzemeler ve uygun ölçülerde imal etmenin yanı sıra ürünü piyasadaki ürünlerden farklı kılabilecek özellikler eklemekteyiz.

Hakkımızda

FİRMA BİLGİLERİ

TRİSTCO COLLECTİON TEKSTİL PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ambarlı mahallesi Fevzi Çakmak Caddes No:19/A Avcılar/İSTANBUL
Avcılar Vergi Dairesi 752 080 6980
Mersis No: 0752080698000001
Telefon +90 (546) 514 24 16
Faks +90 (212) 593 32 33
E-Posta info@tristco.com.tr
Web Sitesi: www.tristco.com.tr

0

Sepetiniz

Adet: 0 Ürün: 0
Sepetiniz Şu Anda Boş
No Product in the Cart!
0,00
0,00
₺0.00

Tüm Ürünlerde Ücretsiz Kargo İmkanı

Ana Sayfaya Dön